ثبت آگهی رایگان
ثبت آگهی رایگان

توضیحات آگهی

پودر طلایی تاج Eckart 2033
پودر طلایی تاج Eckart 2033 ماده ای است به فرم شیمیایی جامد ، به شکل پودر ، طلایی رنگ ، بی بو و بی مزه ، بدون قابلیت انحلال در آب ، که از مقاومت نوری بسیار خوب و مقاومت حرارتی بالایی برخوردار است.

پودر طلایی تاج Eckart 2033 چیست ؟
این پودر در اصل شامل پیگمنت ها و افزودنی های پخش شده در یک بایندر تشکیل دهنده فیلم ( رزین و عامل پخت ) می باشد که پس از مخلوط شدن به صورت ترکیبی همگون ذوب و اکسترود می گردند ، آنگاه خشک و خرد شده و به صورت پودرهای ریز در دسترس قرار می گیرند.

مزایا و ویژگی های پودر طلایی تاج Eckart 2033 ؟
این پودر حلالیت پایینی دارد ، درخشندگی رنگ را افزایش می دهد ، سختی و مقاومت رنگ دربرابر عوامل محیطی ( رطوبت ، نور… ) را افزایش می دهد ، ضریب شکست مناسبی دارد ، از هدر رفتن رنگ هنگام پاشش ممانعت می نماید ، لایه را تقویت می نماید ، از کیفیت و دوام بالاتری در مقایسه با رنگ های مایع برخوردار می باشند ، در برابر مواد شیمیایی از جمله اسیدها و بازها مقاوم می باشد.

کاربرد پودر طلایی تاج Eckart 2033 ؟
این پودر با توجه به خواصی که دارا می باشد ، یکی از پرکاربردترین مواد اولیه در بخش های مختلف صنعت و در تولید مواد و محصولات مختلف به حساب می آید. برای نمونه در تولید رزین رنگی در غلظت‌ های متفاوت ، برای حفاظت از شیرآلات ، در تولید رنگ های جوهری ، در تولید رنگ های سلولزی ، برای رنگ مبلمان ، در تولید رنگ‌های گواش ، برای رنگ بخشیدن به پلاستیک و … مورد استفاده قرار می گیرد.

شرایط استفاده و نگهداری از پودر طلایی تاج Eckart 2033؟
توصیه می شود هنگام استفاده از این پودر از دستکش ، ماسک ، کلاه ، عینک و لباس ایمنی مناسب استفاده نمایید. همچنین بهتر است این ماده در انبارهای خشک ، خنک و به دور از منابع جرقه یا گرما نگهداری شود. این ماده سمی نیست اما در تماس با پوست باید محل مورد نظر با آب و صابون شسته شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر طلایی تاج Eckart 2033”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *