کوشان بزرگترین سایت نیازمندی های رایگان در ایران
کوشان بزرگترین سایت نیازمندی های رایگان در ایران

افزایش بازدید ویدیو

همین الان شروع کنید 

به کمک این خدمت فوق العاده که به صورت اختصاصی  ارائه می شود، می توانید بازدید ویدیو خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب، آپارات و اینستاگرام افزایش داده و آن را در جمع پربازدیدترین های سایت دلخواه قرار دهید. سیستم افزایش بازدید ویدیو دقیقا همان چیزی است که هر ویدیومارکتینگی به آن نیاز دارد.

شما در این روش می توانید به راحتی ویدیوی مورد نظر خود را در سایت های اشتراک ویدیو آپلود نموده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را به صورت نامحدود به ثبت برسانید. این بازدیدها تا سقف روزانه سی هزار عدد اعمال می شود و آمار ویدیوی شما را به صورت کاملا واقعی افزایش می دهد.

 

 

 

قیمت های افزایش بازدید ویدیو

وب سایت کوشان به عنوان ارائه دهنده خدمات در زمینه افزایش بازدید ویدیو به صورت تضمینی، امکانات منحصربفردی را برای سایت شما در نظر گرفته تا بتوانید به کمک آن ها، بازدید، لایک و دنبال کننده های خود را در آپارات، یوتیوب و اینستاگرام اقزایش دهید. شما عزیزان می توانید با ورود به پنل کاربری افزایش بازدید ویدیو و پرداخت آن از طریق درگاه مستقیم، باعث افزایش بازدید ویدیو خود در آپارات، یوتیوب و اینستاگرام شوید.

اگر به تازگی یک پیج در سایت های اشتراک ویدیو ایجاد کرده اید و هنوز ویدیوهای شما از تعداد بازدید و لایک مناسبی برخوردار نیست، می توانید با ثبت سفارش افزایش بازدید ویدیو در پنل کاربری کوشان، اعتبار پیج خود را افزایش دهید.

پکیج شماره 1

افزایش بازدید آپارات

 • هزینه هر 1000 بازدید آپارات60,000 تومان
 • هزینه هر 100 لایک آپارات100,000 تومان
 • هزینه هر 100 دنبال کننده آپارات165,000 تومان

365000تومان

پکیج شماره 1

افزایش بازدید یوتیوب

 • هزینه هر 1000 بازدید یوتیوب170,000 تومان
 • هزینه هر 100 لایک یوتیوب180,000 تومان
 • هزینه هر 100 دنبال کننده یوتیوب300,000 تومان

70,000 تومان

پکیج شماره 1

افزایش ویو اینستاگرام

 • هزینه هر 1000 بازدید اینستاگرام10,000 تومان
 • هزینه هر 1000 لایک اینستاگرام45,000 تومان
 • هزینه هر 1000 فالوور اینستاگرام150,000 تومان

10,000 تومان

پکیج شماره 1

افزایش ویو IGTV

 • هزینه هر 1000 بازدید IGTV15,000 تومان
 • هزینه هر 1000 لایک IGTV45,000 تومان
 • هزینه هر 1000 فالوور اینستاگرام150,000 تومان

15,000 تومان

افزایش بازدید آپارات

امروزه با گسترش دنیای وب، سایت هایی مانند وب سایت آپارات به عنوان معتبرترین و بزرگترین سایت ایران که بهترین رتبه الکسا را در بین سایت های ایرانی دارد، بستری مناسب را با رابط کاربری جذاب در اختیار همه افراد قرار داده تا به راحتی بتوانند ویدیوی خود را آپلود نموده و کسب و کار خود را تبلیغ نمایند. حال هر چه ویدیوهای یک کاربر از بازدید بالاتری برخوردار باشد، اعتبار بیشتری نزد کاربران و بازدیدکنندگان یافته و تاثیر بیشتری در ذهن آنان می گذارد. ضمنا به دلیل اینکه سایت آپارات از سئو و ارزش دامنه بالایی برخوردار است، امکان بهبود جایگاه ویدیوی شما در گوگل نیز وجود دارد. افزایش بازدید آپارات به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه شده و می تواند فرصتی مناسب برای معروف شدن شما باشد!

افزایش بازدید یوتیوب

یوتیوب به عنوان یکی از زیرمجموعه های بزرگ کمپانی گوگل، معتبرترین سایت جهان در زمینه اشتراک ویدیو محسوب شده و بسیاری از کاربران اینترنت از سراسر جهان، ویدیوهای خود را در آن به اشتراک گذاشته و کسب درآمد می کنند. یکی از شروط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای کانال شما حداقل 4 هزار ساعت بازدید داشته باشند. مجموعه کلیک اول، امکان افزایش بازدید یوتیوب را به صورت کاملا اختصاصی فراهم آورده تا کاربران بتوانند همانند آپارات، بازدید ویدیوی خود را در یوتیوب نیز افزایش داده و ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران، جایگاه بهتری را در گوگل به دست آورند. نکته مهمی که باید بدان توجه کنید این است که مدت زمان بازدید ویدیو یکی از عوامل موثر در نحوه نمایش آمار در یوتیوب می باشد.

افزایش ویو اینستا

شبکه های اجتماعی در سال های اخیر از جایگاه ویژه ای بین کاربران وب پیدا نموده اند و ایرانیان بسیاری نیز به منظور آموزش، تفریح و کسب و کار، به فعالیت در این شبکه ها می پردازند. در این میان، شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یک محیط برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها، اقبال عمومی زیادی در میان مردم به دست آورده است و بسیاری از افراد نیز با افزایش تعداد فالوور، بازدید و لایک پیج خود، به دنبال بهبود اعتبار و جایگاه صفحه خود در این شبکه اجتماعی می باشند. کلیک اول این امکان را برای شما فراهم آورده که از افزایش ویو اینستاگرام را به صورت اختصاصی و نامحدود برخوردار شوید و همینطور لایک مطالب خود را به صورت بی نهایت افزایش دهید. افزایش ویو اینستا از جمله خدمت های جدید کوشان محسوب شده و می تواند جایگاه پیج شما را در میان کاربران افزایش دهد.

نحوه ثبت سفارش در پنل کاربری

ویژگی های پلان افزایش بازدید ویدیو

با سفارش افزایش بازدید ویدیو خود به مجموعه کوشان، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما با استفاده از پنل کاربری اختصاصی کوشان، می توانید تعداد دقیق بازدید ویدیوی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را بسته به نیاز خود، شخصی سازی کنید.

تعیین دقیق تعداد لایک

تعیین دقیق تعداد لایک

در هنگام سفارش افزایش بازدید ویدیو، امکان افزایش تعداد لایک برای ویدیوهای آپارات، یوتیوب و اینستاگرام وجود دارد. شما می توانید تعداد دقیق لایک مورد نیاز خود را نیز در همین صفحه انتخاب کنید.

تعیین دقیق تعداد دنبال کننده

تعیین دقیق تعداد دنبال کننده

شما همچنین می توانید تعداد دنبال کننده موردنظر خود را در فیلد مربوطه وارد کرده و برای کانال خود، سفارش افزایش تعداد دنبال کننده به ثبت برسانید. هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، نزد کاربران خود از اعتبار بیشتری برخوردار می شوید.

افزایش لایک ویدیو!

این امکان برای شما وجود دارد که لایک ویدیوی خود را در سایت های آپارات، یوتیوب و اینستاگرام به تعداد دلخواه افزایش دهید. به کمک سیستم هوشمندکوشان، می توانید برای ویدیوهای اینستاگرام و یوتیوب نیز سفارش افزایش لایک ثبت نمایید. افزایش تعداد لایک نیز یکی از مواردی است که باعث افزایش اعتبار ویدیوی شما می شود. با خدماتی نظیر افزایش لایک آپارات، افزایش لایک یوتیوب و افزایش لایک اینستاگرام، شما عزیزان می توانید محبوبیت ویدیوهای خود را در این شبکه های اجتماعی معتبر افزایش دهید.

افزایش تعداد دنبال کننده!

سیستم هوشمند کوشان همچنین برای شما این فرصت را فراهم نموده تا تعداد فالوورها و دنبال کننده های خود را در سایت های مذکور افزایش دهید و باعث رونق کانال و پیج خود در این سایت ها شوید. افزایش دنبال کننده، می تواند باعث پیشرفت پیج شما شود. افزایش دنبال کننده آپارات، افزایش دنبال کننده یوتیوب و افزایش فالوور اینستاگرام از جمله خدماتی است که باعث پیشرفت کانال شما و اعتماد بیشتر کاربران می شود.

تاثیر بازدید ویدیو بر روی چه مواردی است؟

سرویس افزایش بازدید ویدیو کوشان، می تواند برای موارد زیر بازدهی مناسبی داشته باشد:

 • افزایش اعتبار نزد کاربرانتعداد بالای بازدید و لایک هر محصول و یا خدمتی که از طریق ویدیو قصد معرفی آن را دارید، می تواند در افزایش اعتبار شما نزد کاربران خود موثر باشد.
 • بهتر دیده شدن در سرچهنگامی که از سرویس کوشان (بخصوص در زمینه آپارات و یوتیوب) استفاده می کنید، معمولا تاثیر مناسبی را در نتایج جستجوی این سایت ها (و حتی نتایج جستجوی گوگل) حس خواهید کرد و به میزان بیشتری به بازدیدکنندگان پیشنهاد داده خواهید شد.
 • محبوبیت کانال و ویدیوهاهنگامی که سفارش افزایش بازدید ویدیو ثبت می کنید، ویدیو شما به جمع پربازدیدترین و محبوب ترین ویدیوهای سایت موردنظر پیوسته و باعث بیشتر شنیده شدن و محبوب تر شدن شما می شود.
تاثیر بازدید ویدیو

شما می توانید با بهره گیری از خدمات کوشان در زمینه باعث افزایش بازدید ویدیو، خدماتی نظیر افزایش بازدید آپارات، افزایش بازدید یوتیوب و افزایش ویو اینستاگرام دریافت کنید. این خدمات فوق العاده در نهایت باعث جلب اعتماد مشتریانی که از طریق ویدیو با شما آشنا شده اند، خواهد شد. پس همین حالا سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را ثبت نموده و تاثیر شگرف آن را مشاهده کنید. بازدید، لایک و دنبال کننده بالا در بسیاری از موارد باعث اعتماد بیشتر کاربران به کانال شما شده و می تواند بازخورد مناسبی را برای شما فراهم آورده و به هدفی که میخواهید، برسید.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام درکوشان، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد، بایستی پس از ثبت نام، از طریق گزینه “شارژ کیف پول” موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.